Modafinil stał się popularnym inteligentnym lekiem w Polsce. Ludzie zgłaszają, że Modafinil pomaga w zwiększonej koncentracji, zwiększonej wydajności i zwiększonej motywacji, jednocześnie zmniejszając potrzebę odpoczynku.

Niestety Niemożliwy jest zakup modafinilu bezpośrednio z Indii. Istnieje duże ryzyko, że Twój produkt może zostać opóźniony lub nawet zajęty i zniszczony na granicy, a sprzedawca nie otrzyma żadnej formy rekompensaty, nawet w rzadkich przypadkach, gdy produkt zostanie do nich zwrócony.

Wiele osób chce kupić modafinil online w indyjskich sklepach internetowych, korzystając z usług spedycyjnych Skypax.

Skypax będzie wymagać zapisania się do usługi oferującej przesyłanie paczek. Mówiąc prosto, musisz kupić w Indiach, a następnie dostaniesz go do Wielkiej Brytanii. Wtedy będziesz musiał przesłać paczkę do Polski. Opłatę należy uiścić na rzecz Skypax (około 45 EUR) i zapłacić za dostawę do swojego kraju. Dobrą wiadomością jest to, że kupujesz modafinil od indyjskiego sprzedawcy po uczciwej cenie. Oto lista najtańszych sprzedawców modafinil z Indii.

Inną opcją jest zakup modafinilu ze źródeł europejskich. Polecamy Eumodafinil.com, czyli aptekę internetową wysyłaną do Polski z Wielkiej Brytanii